Zmiany na rynku pracy oraz postęp technologii zmuszają nas do tego, aby stale zwiększać swoje kompetencje i szukać zatrudnienia w branżach, które szukają pracowników. Chcąc nadążyć za tymi zmianami konieczne jest postawienie na rozwój. Kiedy jednak chcemy uniknąć klasycznych kursów ze względów bezpieczeństwa czy zdrowia warto wybrać szkolenia online, które oferują nam topowi dostawcy. Co warto wiedzieć o takich szkoleniach?

Szkolenia bez wychodzenia z domu!

Wiedza jest na wyciągnięcie ręki – mówią administratorzy i twórcy materiałów naukowych na portalu cgwisdom.pl. Platformy takie jak ta oferują szkolenia i kursy w formie video, które możemy wykorzystywać bez wychodzenia z domu. Zasada działania platform e-learningowych to odpłatne udostępnianie różnorodnych kursów związanych z obsługą danych programów komputerowych. Najlepsi dostawcy zaproponują nam kursy związane z programami takimi jak Photoshop, Blender, Ilustrator, Sketchup, Revit czy Maya. Szkolenia udostępniane są w formie wideo, prowadzone są w języku polskim i podzielone są na konkretne działy. Dostępne szkolenia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które pierwsze kroki w danych programach mają już za sobą. Dużym atutem platform tego typu są różnorodne promocje i możliwość zbierania punktów, które ułatwią nam tańszy zakup innych produktów z platformy w przyszłości.

Jak kupić interesujące nasz szkolenie wideo?

Podstawą jest zawsze zarejestrowanie się na wybranej przez nas platformie e-learningowej. Podając swoje dane potwierdzamy naszą tożsamość. Kolejnym krokiem jest zweryfikowanie danych – później możemy już swobodnie wybierać interesujące nas szkolenia: wystarczy dodać je do wirtualnego koszyka, tak samo jak w przypadku wszystkich innych zakupów online. Po zapłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty szkolenia przypisywane są do naszego konta na stałe. 

Comments are closed.