Odpoczynek blisko natury to świetny sposób na podładowanie wewnętrznych akumulatorów. Dysponując nawet niewielką przestrzenią blisko domu warto zastanowić się, jak w sposób funkcjonalny wykorzystać ją jako przestrzeń wypoczynkowa. Pomogą nam w tym meble technorattanowe i gotowe propozycje aranżacji topowych producentów.

Meble technorattanowe w ogrodzie

Duża przestrzeń ogrodowa to idealne miejsce na to, aby stworzyć w niej miejsce wypoczynkowe. Nie trzeba wiele, aby takie miejsce wykreować – odpowiednie meble i parasol ogrodowy będą odpowiednie. W przypadku poszukiwania mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Nowoczesne meble ogrodowe tego typu zaskoczą nas nie tylko doskonałym designem, ale również świetnymi parametrami technicznymi. Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych? Wybór jest naprawdę szeroki: od klasycznych foteli i krzeseł, poprzez sofy narożne i stoliki, aż po fantazyjne fotele wiszące w kształcie kokonów oraz leżanki ogrodowe. Szeroki wybór sprawia, że stworzymy miejsce wypoczynkowe idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Konstrukcja mebli technorattanowych

Jak skonstruowane są meble ogrodowe z technorattanu? Projektanci wykorzystali lekkie i trwałe tworzywa – stelaż stworzony jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, zabezpieczonego przed wilgocią oraz rdzą. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie chłonie wilgoci, brudu, jest odporna na promieniowanie UV. Meble technorattanowe możemy dodatkowo wyposażyć w poduszki i pledy, które uprzyjemnią i poprawią wypoczynek. W okresie jesieni i zimy zadbajmy o to, aby nasze meble były odpowiednio chronione. Pomogą w tym dedykowane pokrowce ogrodowe. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które nie przepuszczają osadów.

Comments are closed.