Pochodząca z Tajwanu Merida to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych w naszym kraju marek rowerowych. Oczywiście nie powinno to dziwić, bo oferowany przez nią stosunek ceny do jakości jest wręcz niespotykany u innych producentów.

Popularności firmy sprzyjają na pewno organizowane często na rowery Merida promocje, dzięki którym możemy kupić je w bardzo atrakcyjnych cenach. Nawet bez przecen oferta marki jest jednak bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich rowerzystów – bez względu na to, jak często zamierzają korzystać z jednośladów, jaki styl jazdy preferują i czy potrafią samodzielnie serwisować swój rower. Z uwagi na wysoką jakość, szeroki wybór oraz przystępne ceny, warto poznać ją bliżej – oczywiście jeżeli wcześniej nie mieliście okazji tego zrobić.

Rowery Merida – od MTB, przez miejskie aż po szosowe

Jednym z powodów, dla których warto zwrócić uwagę na skupiające się na rowerach Merida promocje jest z całą pewnością różnorodność modeli dostępnych w ofercie tej marki. W środowisku rowerowym tajwański producent jest znany przede wszystkim dzięki rowerom przeznaczonym do jazdy w terenie. Chodzi tu nie tylko o jednoślady typu MTB (o kołach w rozmiarach zarówno 27.5, jak i 29 cali), ale też rowery trekkingowe, crossowe czy szutrowe (zdobywające w ostatnich latach coraz większą popularność gravele).

Merida nie zapomina też o użytkownikach planujących poruszać się po innych nawierzchniach. W jej katalogu możemy znaleźć także szeroki wybór jednośladów miejskich, przy projektowaniu których priorytetem była funkcjonalność i wygoda. Część z nich wyposażona jest w elektryczne wspomaganie napędu. Co ważne, dostępne na miejskie rowery Merida promocje pozwolą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

W katalogu tajwańskiej marki znajdziecie też wiele rowerów szosowych. Są to zarówno modele stworzone z myślą o amatorskich miłośnikach kolarstwa, jak profesjonalny sprzęt dla osób trenujących regularnie. Te ostatnie tworzone są z użyciem najnowocześniejszych materiałów i rozwiązań, oferując najlepsze osiągi.

Merida – wysokiej jakości rowery w przystępnych cenach

Merida, mimo najwyższej jakości i poziomu zaawansowania technicznego produkowanych przez siebie rowerów, nadal pozostaje marką przystępną cenowo dla większości klientów. Najtańsze miejskie i trekkingowe jednoślady możemy kupić w cenach mniejszych niż 2 tysiące złotych. Za około 500 złotych więcej, kupimy natomiast rower górski na kołach w rozmiarze 29 cali. Ceny rowerów szosowych i gravelowych tego producenta zaczynają się zaś od 3 tysięcy złotych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery merida promocje.

Comments are closed.