Nowoczesne meble ogrodowe to niewątpliwa ozdoba przestrzeni wypoczynkowej – nie ma znaczenie czy jest to ogród, taras czy niewielki balkon. Warto wybrać wysokiej klasy meble ogrodowe – komplet trwałych mebli będzie nam towarzyszył przez wiele lat, uprzyjemniając wypoczynek. Jakie meble ogrodowe wybrać? Które komplety okażą się strzałem w dziesiątkę?

Rattanowe meble ogrodowe – komplet idealny!

Szukając pięknych mebli ogrodowych nie sposób przeoczyć propozycji, jaką są meble ogrodowe wykonane z rattanu. Takie meble ogrodowe pozwolą nie tylko na wygodny wypoczynek, ale też sprawią, że przestrzeń stanie się znacznie ciekawsza i bardziej estetyczna. Wiele osób zastanawia się, jak tworzone są takie meble ogrodowe – komplet wykonany z tego tworzywa posiada aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na uzyskanie zaskakująco niskiej wagi mebla, co przekłada się na łatwiejsze podnoszenie czy przenoszenie. Wierzch krzesła wykonano z naturalnej plecionki rattanowej.

Komplet mebli ogrodowych z technorattanu

Inną propozycją na ciekawą aranżację tarasu czy ogrodu jest komplet mebli ogrodowych z technorattanu. Technorattan jest tworzywem syntetycznym – nieporowata struktura nie chłonie brudu czy wilgoci, więc technorattan jest prosty w utrzymaniu czystości. Tu również zastosowano aluminiowe stelaże zabezpieczone przed działaniem wilgoci czy korozją. Meble technorattanowe cenione są nie tylko przez użytkowników prywatnych – komplety tego typu są chętnie wykorzystywane w licznych hotelach czy restauracjach, szczególnie w ogródkach letnich. Wysoka trwałość takich mebli sprawia, że mogą one cieszyć nasze oczy przez wiele lat. W kompletach technorattanowych znajdziemy sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele, wygodne krzesła.

Comments are closed.