Nowoczesna medycyna estetyczna jest potężnym narzędziem w walce o doskonałe ciało. Jednym z najprężniej rozwijających się obszarów medycyny estetycznej jest ten skoncentrowany na leczeniu zmian dermatologicznych. Zniwelować wszelkiego rodzaju blizny, znamiona, nierówności i inne widoczne zmiany pomagają zabiegi frakcyjne. Czym jest laser frakcyjny CO2 – sprzęt cieszący się ogromną popularnością wśród lekarzy i pacjentów? Sprawdź!

Innowacyjny laser frakcyjny CO2 – sposób na piękną skórę

Laser frakcyjny CO2 jest precyzyjnym urządzeniem wykorzystywanym do przeprowadzania zabiegów frakcyjnych. Jak wygląda zabieg? Lekarz, za pomocą innowacyjnej aparatury emitującej wiązkę laserową, uszkadza skórę wokół niechcianej zmiany poprzez podgrzewanie znajdującej się w tkankach wody. Doprowadza tym samym do powstawania fototermicznego urazu skóry widocznego w formie mikro-otworków. Kontrolowane przerwanie ciągłości skóry uruchamia naturalne procesy naprawcze, obejmujące zarówno uszkodzoną skórę, jak i zmianę otoczoną mikro-otworkami. Zabiegi frakcyjne wykorzystywane są do leczenia zmian o różnym podłożu, między innymi blizn przerostowych, potrądzikowych czy pooparzeniowych, przebarwień i rozstępów.

Smaxel – nowoczesny laser frakcyjny CO2

Jednym z najbardziej cenionych przez lekarzy sprzętem do niwelowania zmian dermatologicznych jest Smaxel. Laser frakcyjny CO2 z tej linii znajduje szerokie zastosowanie w dermatochirurgii, medycynie estetycznej i laryngologii. Ze względu na swoją niezawodność, łatwość obsługi i szerokie zastosowanie jest cenionym wyposażeniem specjalistycznych, luksusowych klinik, oddziałów szpitalnych i gabinetów medycyny estetycznej.

Comments are closed.