Polski design nie umarł i ma się dobrze. W związku z rosnącą falą i wysypem sklepów zagranicznych, które otwierają swoje lokalizacje w Polsce, tworzenie przez polskich artystów zostało nieco utrudnione. Dlatego sklep internetowy Mebloscenka.pl ma na celu promocję polskiego wzornictwa i produkcji wśród miłośników nowoczesnych i designerskich rozwiązań do wnętrz. Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź, dlaczego polski design może być ponadczasowy i uniwersalny i sprawiać, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.  

Piękne komody, nawiązujące do czasów PRL-u. Zobacz kolekcję designerskich mebli

Polskie komody to uniwersalny mebel do każdego pomieszczenia. W sklepie internetowym Mebloscenka.pl znajdziesz wiele propozycji, w których designerskie komody znajdą swoje zastosowanie. Wykorzystasz je jako szafkę RTV, która zapewni komfort w oglądaniu telewizji, jak i mebel przeznaczony do sypialni, który będzie stanowił element dekoracyjny. Drewniane meble pasują do aranżacji stylów klasycznych, skandynawskich i industrialnych. Wykonane z naturalnego drewna i zaprojektowane według aktualnych trendów. Oryginalne i ponadczasowe komody przyciągną uwagę miłośników stylu retro, którzy zakochani są w meblach z lat 50/60 ubiegłego wieku.

Designerskie dodatki do mieszkania. Stwórz wyjątkowy i przytulny charakter salonu lub sypialni

Z racji promocji polskiego designu w postaci mebli, nie można obejść obojętnie od akcesoriów polskiej marki bujnie (https://mebloscenka.pl/brand/51-bujnie). Na uwagę zasługują piękne kwietniki stojące lub montowane na ścianę, które razem z kwiatami będą stanowić ciekawy element wystroju wnętrza. Bujnie to kwietniki wykonane w stylu loftowym, który charakteryzuje się, np. meblami powstałymi z materiałów z recyklingu. Kwietniki marki Bujnie, dzięki swoim kształtom, wypełnią minimalistyczne pomieszczenia, a rośliny będą eksponować swoje wdzięki.  

 

Comments are closed.