Founding, że dostarczenie klientom produktu nie będzie sprawiać problemów, jest łatwe. Tylko jest to tak naprawdę teoria. Praktyka jest w stanie pokazać coś zupełnie innego. Doskonale pokazuje to firma 10Clouds, która zaprasza do poznania swojej unikalnej metodyki 10C.

Korzyści płynące z zastosowania metodologii 10C

Agile product delivery method wymaga wykonania odpowiednich nakładów finansowych. Konieczne jest indywidualne getting founding dla swojej firmy. Może niektórzy będą obawiać się tego, że potrzebne są kolejne inwestycje finansowe. Warto jednak omówić zalety, jakie powiązane są z tą unikalną metodologią 10C. Mowa tutaj o:

  • lepszej jakości produktu,
  • bardzo agile product delivery,
  • wysokie wskaźniki, jeżeli chodzi o dostarczenie produktu,
  • możliwość dostarczenia na rynek produktów/usług, jakie będą w stanie lepiej zadowolić konsumentów,
  • większa satysfakcja klientów odnośnie poszczególnych produktów/usług,
  • lepsza przejrzystość produktów,
  • szybka reakcja na ewentualnie występujące ryzyko.

O czym nie można zapomnieć?

10Clouds Agile Delivery Method powstało po to, aby lepiej służyć klientom. To dzięki temu, w przyszłości, będzie możliwe uzyskanie dofinansowania na kolejne działania. O czym nie można zapomnieć przy okazji?

M.in. o tym, że ta metodyka pomaga obniżyć koszta. Dokładnie mówi się tu o kosztach związanych z rozwojem. Badania pokazują, że można je obniżyć nawet o 25%. Przy czym nie można zapomnieć o tym, że zwiększa się aż o 35%współczynnik ukończenia produktu. Przykładem możliwości takich działań jest chociażby konfigurowanie środowisk w kilka godzin, a nie w kilka dni.

Research with the client, które jest jednym z elementów owej metodologii, pozwala na to, aby skoncentrować się na najważniejszych wartościach produktu. Współpracując z taką firmą jak 10Clouds, można tak naprawdę zapewnić sobie dostęp m.in. do świetnego zespołu badawczego UX. Takiego, który jest w stanie zadbać chociażby lepszy framework.

Metodologia 10C pozwala również na wprowadzenie doskonałych praktyk branżowych. Takich, które zostały zaczerpnięte z innych branż. Tak, aby móc udoskonalić w przyszłości to, co się oferuje. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że trzyma się pewnych starych i utartych procedur, może wyjść na niekorzyść. Tym bardziej że czasem mogą one generować dodatkowe koszta, których każdy inwestor chciałby uniknąć.

Dlatego tym bardziej warto zadbać o zastosowanie metodologii 10C, którą oferuje 10Clouds. 

 

Comments are closed.