Mały biust może być źródłem wielu kompleksów – jeśli jest to również twój problem, to dowiedz się, w jaki sposób zatuszować posiadane mankamenty. Stroje kąpielowe dla niewielkich piersi optycznie je powiększają oraz sprawiają, że sylwetka prezentuje się atrakcyjniej. W dzisiejszych czasach wybór interesujących fasonów, kolorów, czy też wzorów jest na tyle duży, że każda kobieta może znaleźć model, w którym poczuje się jak milion dolarów.

Romantyczne falbany

Stroje kąpielowe zdobione lekkimi falbanami to prawdziwy hit, który prędko nie wyjdzie z trendów. Pod uwagę dobrze jest wziąć zarówno modele klasyczne, jak i na jedno ramię. Kawałek zwiewnego materiału w okolicy dekoltu może zdziałać cuda! Teoretycznie przyciąga on spojrzenia do problematycznego obszaru naszego ciała, ale jednocześnie wydobywa wszystkie zalety.

Poszukując ciekawych strojów kąpielowych zdobionych falbanami warto jest zajrzeć nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również do sieci. Zakup kostiumu online nie wiąże się z żadnym ryzykiem, ponieważ otrzymujemy niepodważalne prawo do zwrotu, czy też wymiany (najczęściej w ciągu 14 dni). Oczywiście przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić regulamin danego e-sklepu, tak aby upewnić się, że zakupy będą w pełni bezpieczne.

Staniki push up

Interesuje Cię wyłącznie dwuczęściowe bikini, które jednocześnie ukryje mały biust? Być może stanik push up przypadnie Ci do gustu. Standardowa bielizna zwykle posiada gąbczastą wkładkę, która po nasiąknięciu wodą staje się ciężka, a jej wysuszenie to prawdziwa katorga. Góra od stroju kąpielowego często posiada silikonowe wstawki, które są odporne na wilgoć, a więc nie trzeba obawiać się dyskomfortu i niedogodności.

Push up sprawia, że biust staje się uniesiony do góry i wyraźnie pełniejszy. Bardzo ważne jest jednak to, aby dopasować prawidłowy rozmiar. Uwagę należy zwrócić nie tylko na miseczkę, ale również obwód pod biustem, ponieważ to on w dużej mierze decyduje o efekcie końcowym. Podczas pływania często podnosimy ręce do góry, a więc biustonosz musi perfekcyjnie się trzymać.

Bogato zdobiona góra

Falbany nie są jedynym sposobem na to, aby ukryć małe piersi. Dużym zainteresowaniem cieszą się stroje kąpielowe posiadające bogato zdobioną górę. Dobrze, jeśli stanik przypomina bardotkę, ponieważ lepiej eksponuje on biust.

Rodzaj ozdoby jest praktycznie dowolny. Pięknie będą prezentować się kolorowe kwiaty, czy też urocze kokardy. Najważniejsze jest to, aby dobrze czuć się w swoim ciele i nie skupiać się na posiadanych niedoskonałościach. W innym przypadku nawet najpiękniejszy kostium nie rozwiąże problemu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe – https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Comments are closed.